B72225T4231K101
EPCOSEPCOS
B72225T4231K101 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72225T4231K101
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 360V 20KA DISC 25MM
Arkusze danych: B72225T4231K101.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72225T4231K101
Part Number B72225T4231K101 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 360V 20KA DISC 25MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 63988 pcs Arkusz danych B72225T4231K101.pdf
Napięcie warystora (typ) 360V Napięcie warystora (min) 324V
Napięcie warystora (maks.) 396V Seria AdvanceD Thermofuse
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Box - 3 Lead
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 300V Maksymalna V AC 230V
cechy Thermally Protected Energia 315J
szczegółowy opis 360V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box - 3 Lead Prąd - przepięcia 20kA
Pojemność @ Częstotliwość 1140pF @ 1kHz