B72225T4151K101
EPCOSEPCOS
B72225T4151K101 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72225T4151K101
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 240V 20KA RADIAL
Arkusze danych: B72225T4151K101.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72225T4151K101
Part Number B72225T4151K101 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 240V 20KA RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68793 pcs Arkusz danych B72225T4151K101.pdf
Napięcie warystora (typ) 240V Napięcie warystora (min) 216V
Napięcie warystora (maks.) 264V Seria AdvanceD Thermofuse
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Box - 3 Lead
Inne nazwy 495-3648
ETFV25K150E4
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 200V
Maksymalna V AC 150V Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Thermally Protected
Energia 215J szczegółowy opis 240V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box - 3 Lead
Prąd - przepięcia 20kA Pojemność @ Częstotliwość 1740pF @ 1kHz