B72214P2301K101
EPCOSEPCOS
B72214P2301K101 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72214P2301K101
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
Arkusze danych: B72214P2301K101.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72214P2301K101
Part Number B72214P2301K101 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 221382 pcs Arkusz danych B72214P2301K101.pdf
Napięcie warystora (typ) 470V Napięcie warystora (min) 423V
Napięcie warystora (maks.) 517V Seria AdvanceD-MP, S14
Opakowania Bulk Package / Case Disc 14mm
Inne nazwy 495-4292
B72214P2301K101V87
S14K300E2K1
temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 385V
Maksymalna V AC 300V Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 140J
szczegółowy opis 470V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Prąd - przepięcia 6kA
Pojemność @ Częstotliwość 485pF @ 1kHz