B72214P2251K101
EPCOSEPCOS
B72214P2251K101 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72214P2251K101
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR
Arkusze danych: B72214P2251K101.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72214P2251K101
Part Number B72214P2251K101 Producent EPCOS
Opis VARISTOR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 281035 pcs Arkusz danych B72214P2251K101.pdf
Napięcie warystora (typ) 390V Napięcie warystora (min) 351V
Napięcie warystora (maks.) 429V Seria AdvanceD-MP, S14
Opakowania Bulk Package / Case Disc 14mm
Inne nazwy 495-75404
B72214P2251K101-ND
S14K250E2K1
S14K250E2K1-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 270V
Maksymalna V AC 250V Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 115J
szczegółowy opis 390V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Prąd - przepięcia 6kA