B72207S0600K111
EPCOSEPCOS
B72207S0600K111 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72207S0600K111
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 100V 1.2KA DISC 7MM
Arkusze danych: B72207S0600K111.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72207S0600K111
Part Number B72207S0600K111 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 100V 1.2KA DISC 7MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 374005 pcs Arkusz danych B72207S0600K111.pdf
Napięcie warystora (typ) 100V Napięcie warystora (min) 90V
Napięcie warystora (maks.) 110V Seria StandarD
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case Disc 7mm
Inne nazwy 495-6578-1 temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 85V
Maksymalna V AC 60V Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 4.8J
szczegółowy opis 100V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Prąd - przepięcia 1.2kA
Pojemność @ Częstotliwość 480pF @ 1kHz