B72207S0500K311
EPCOSEPCOS
B72207S0500K311 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72207S0500K311
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM
Arkusze danych: B72207S0500K311.pdf
4500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72207S0500K311
Part Number B72207S0500K311 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 446488 pcs Arkusz danych B72207S0500K311.pdf
Napięcie warystora (typ) 82V Napięcie warystora (min) 73.8V
Napięcie warystora (maks.) 90.2V Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 7mm
Inne nazwy B72207S 500K311
B72207S500K311
B72207S500K311-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 65V
Maksymalna V AC 50V Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 4.2J
szczegółowy opis 82V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Prąd - przepięcia 1.2kA
Pojemność @ Częstotliwość 530pF @ 1kHz