B65651W0160A087
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B65651W0160A087
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FERRITE CORE
Arkusze danych: B65651W0160A087.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B65651W0160A087
Part Number B65651W0160A087 Producent EPCOS
Opis FERRITE CORE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68310 pcs Arkusz danych B65651W0160A087.pdf
Szerokość - Tolerancja -
Dostawca urządzeń Pakiet P 18 x 11 Seria B65651
Inne nazwy B65651W 160A 87
B65651W160A87
B65651W160A87-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² 33.9 Materiał N87
Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks Długość -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Początkowa przepuszczalność (μl) 2200
Wysokość 5.30mm Szczelina -
Złącze typu A Uncoated Efektywna objętość magnetyczna (Ve) mm³ 1242
Długość efektywna (le) mm 26.6 Obszar efektywny (Ae) mm² 46.7
Średnica 18.40mm Współczynnik rdzenia (ΣI / A) mm1 0.57