B65651T0400A048
EPCOSEPCOS
B65651T0400A048 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B65651T0400A048
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FERRITE CORE P 400NH N48 2PCS
Arkusze danych: B65651T0400A048.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B65651T0400A048
Part Number B65651T0400A048 Producent EPCOS
Opis FERRITE CORE P 400NH N48 2PCS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 72556 pcs Arkusz danych B65651T0400A048.pdf
Szerokość - Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet P 18 x 11 Seria B65651
Inne nazwy 495-5150
B65651T 400A 48
B65651T400A48
B65651T400A48-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał N48 Standardowy czas oczekiwania producenta 47 Weeks
Długość - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Czynnik indukcyjności (Al) 400nH Wysokość 5.30mm
Szczelina Gapped Złącze typu A Uncoated
Skuteczna przepuszczalność (μe) 192 Efektywna objętość magnetyczna (Ve) mm³ 1114
Długość efektywna (le) mm 25.9 Obszar efektywny (Ae) mm² 43
Średnica 18.40mm rdzeń P (Pot Core)