| Part Number | B65517D0100A048 | Producent | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Opis | FERRITE CORE P 100NH N48 2PCS | Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 88590 pcs | Arkusz danych | B65517D0100A048.pdf |
| Szerokość | - | Tolerancja | ±3% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | P 9 x 5 | Seria | B65517 |
| Inne nazwy | 495-5104 B65517D 100A 48 B65517D0100A48 B65517D100A48 B65517D100A48-ND |
Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiał | N48 | Standardowy czas oczekiwania producenta | 42 Weeks |
| Długość | - | Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Czynnik indukcyjności (Al) | 100nH | Wysokość | 2.70mm |
| Szczelina | Gapped | Złącze typu A | Uncoated |
| Skuteczna przepuszczalność (μe) | 100 | Efektywna objętość magnetyczna (Ve) mm³ | 125 |
| Długość efektywna (le) mm | 12.5 | Obszar efektywny (Ae) mm² | 10 |
| Średnica | 9.30mm | rdzeń | P (Pot Core) |