B65517D0040A001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B65517D0040A001
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FERRITE CORE P 40NH K1 2PCS
Arkusze danych: B65517D0040A001.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B65517D0040A001
Part Number B65517D0040A001 Producent EPCOS
Opis FERRITE CORE P 40NH K1 2PCS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 74532 pcs Arkusz danych B65517D0040A001.pdf
Szerokość - Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet P 9 x 5 Seria B65517
Inne nazwy B65517D 40A 1
B65517D40A1
B65517D40A1-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał K1 Standardowy czas oczekiwania producenta 42 Weeks
Długość - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Początkowa przepuszczalność (μl) 80 Czynnik indukcyjności (Al) 40nH
Wysokość 2.70mm Szczelina Gapped
Złącze typu A Uncoated Skuteczna przepuszczalność (μe) 40
Efektywna objętość magnetyczna (Ve) mm³ 125 Długość efektywna (le) mm 12.5
Obszar efektywny (Ae) mm² 10 Średnica 9.30mm