B58620T0520A005
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B58620T0520A005
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu PRESSURE SENSOR AUA 25.00 TH C4
Arkusze danych: B58620T0520A005.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 933 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 933 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
15 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B58620T0520A005
Part Number B58620T0520A005 Producent EPCOS
Opis PRESSURE SENSOR AUA 25.00 TH C4 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 933 pcs Arkusz danych B58620T0520A005.pdf
Napięcie - Dostawa 10 V ~ 30 V Termination Style Solder Pad
Seria CAU-T Pressure Type Absolute
Styl portów Threaded Port Rozmiar Male - M5
Package / Case Module Typ wyjścia Analog Current
Wydajność 4 mA ~ 20 mA Inne nazwy B58620T 520A 5
B58620T520A5
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Ciśnienie robocze 362.59 PSI (2500 kPa)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalne ciśnienie 384.35 PSI (2650 kPa)
cechy - szczegółowy opis Pressure Sensor 362.59 PSI (2500 kPa) Absolute Male - M5 4 mA ~ 20 mA Module
Precyzja ±0.5%