B58620T0510A003
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B58620T0510A003
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu PRESSURE SENSOR AUA 6.000 TH V4
Arkusze danych: B58620T0510A003.pdf
15 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B58620T0510A003
Part Number B58620T0510A003 Producent EPCOS
Opis PRESSURE SENSOR AUA 6.000 TH V4 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1078 pcs Arkusz danych B58620T0510A003.pdf
Napięcie - Dostawa 4.75 V ~ 5.5 V Termination Style Solder Pad
Seria CAU-T Pressure Type Absolute
Styl portów Threaded Port Rozmiar Male - M5
Package / Case 8-DIP Module Typ wyjścia Analog Voltage
Wydajność 0.5 V ~ 4.5 V Inne nazwy B58620T 510A 3
B58620T510A3
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Ciśnienie robocze 87.02 PSI (600 kPa)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalne ciśnienie 108.78 PSI (750 kPa)
cechy Temperature Compensated szczegółowy opis Pressure Sensor 87.02 PSI (600 kPa) Absolute Male - M5 0.5 V ~ 4.5 V 8-DIP Module
Precyzja ±0.5%