B57981S0103F002
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57981S0103F002
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERMISTOR NTC 10KOHM 3980K BEAD
Arkusze danych: B57981S0103F002.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B57981S0103F002
Part Number B57981S0103F002 Producent EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 10KOHM 3980K BEAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 69211 pcs Arkusz danych B57981S0103F002.pdf
Seria - Odporność na Ohm @ 25 ° C 10k
Tolerancja rezystancji ±1% Moc - Max 100mW
Opakowania Bulk Package / Case Bead
Inne nazwy B57981S 103F 2
B57981S103F2
temperatura robocza -55°C ~ 250°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Długość - Drut Ołowiany 1.02" (26.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis NTC Thermistor 10k Bead
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3980K
B0 / 50 - B Wartość Tolerancja ±1%