B57971S0202J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57971S0202J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERMISTOR NTC 2KOHM 3560K BEAD
Arkusze danych: B57971S0202J000.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B57971S0202J000
Part Number B57971S0202J000 Producent EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 2KOHM 3560K BEAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67485 pcs Arkusz danych B57971S0202J000.pdf
Seria - Odporność na Ohm @ 25 ° C 2k
Tolerancja rezystancji ±5% Moc - Max 60mW
Opakowania Bulk Package / Case Bead
Inne nazwy B57971S 202J
B57971S202J
temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Długość - Drut Ołowiany 1.42" (36.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis NTC Thermistor 2k Bead
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3560K
B0 / 50 - B Wartość Tolerancja ±1%