B57421V2471J62
EPCOSEPCOS
B57421V2471J62 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57421V2471J62
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERMISTOR NTC 470OHM 3940K 0805
Arkusze danych: B57421V2471J62.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B57421V2471J62
Part Number B57421V2471J62 Producent EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 470OHM 3940K 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5952 pcs Arkusz danych B57421V2471J62.pdf
Seria - Odporność na Ohm @ 25 ° C 470
Tolerancja rezystancji ±5% Moc - Max 210mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0805 (2012 Metric)
Inne nazwy B57421V2471J 62
B57421V2471J062
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Długość - Drut Ołowiany - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis NTC Thermistor 470 0805 (2012 Metric) B25 / 85 3980K
B25 / 75 - B25 / 50 3940K
B25 / 100 4000K B0 / 50 -
B Wartość Tolerancja ±3%