B57421V2471H62
EPCOSEPCOS
B57421V2471H62 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57421V2471H62
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERMISTOR NTC 470OHM 3940K 0805
Arkusze danych: B57421V2471H62.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B57421V2471H62
Part Number B57421V2471H62 Producent EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 470OHM 3940K 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4571 pcs Arkusz danych B57421V2471H62.pdf
Seria - Odporność na Ohm @ 25 ° C 470
Tolerancja rezystancji ±3% Moc - Max 210mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0805 (2012 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Długość - Drut Ołowiany -
B25 / 85 3980K B25 / 75 -
B25 / 50 3940K B25 / 100 4000K
B0 / 50 - B Wartość Tolerancja ±3%