B43760A9398M3
Przegląd produktów
Part Number: B43760A9398M3
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Arkusze danych: B43760A9398M3.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 779 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 779 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
32 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43760A9398M3
Part Number B43760A9398M3 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 779 pcs Arkusz danych B43760A9398M3.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B43760 Ripple Current @ Low Frequency 12A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43760A9398M003 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 1.248" (31.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 29 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 4.693" (119.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 24 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 3900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C Pojemność 3900µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B43760A9398M
B43760A9398M
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW