B43760A9109M3
Przegląd produktów
Part Number: B43760A9109M3
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Arkusze danych: B43760A9109M3.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 394 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 394 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
24 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43760A9109M3
Part Number B43760A9109M3 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 394 pcs Arkusz danych B43760A9109M3.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B43760 Ripple Current @ Low Frequency 24.4A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43760A9109M003 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 1.248" (31.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 12 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 8.728" (221.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 10 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 10000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C Pojemność 10000µF