B43704B5338M000
EPCOSEPCOS
B43704B5338M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43704B5338M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Arkusze danych: B43704B5338M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43704B5338M000
Part Number B43704B5338M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1485 pcs Arkusz danych B43704B5338M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B43704 Ripple Current @ Low Frequency 15A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy 495-7274
B43704B5338M
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.248" (31.70mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 45 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 3.846" (97.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 30 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Pojemność 3300µF Aplikacje General Purpose