B43704A9568M000
Przegląd produktów
Part Number: B43704A9568M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Arkusze danych: B43704A9568M000.pdf
Stan magazynowy 998 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 998 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43704A9568M000
Part Number B43704A9568M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 998 pcs Arkusz danych B43704A9568M000.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.531" Dia (64.30mm)
Seria B43704 Ripple Current @ Low Frequency 19.5A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43704A9568M temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.122" (28.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max) 5.677" (144.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 20 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 5600µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Pojemność 5600µF