B43644A5567M000
EPCOSEPCOS
B43644A5567M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43644A5567M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43644A5567M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43644A5567M000
Part Number B43644A5567M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13873 pcs Arkusz danych B43644A5567M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43644 Ripple Current @ Low Frequency 2.4A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy 495-7508
B43644A5567M
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 290 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 190 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 560µF Aplikacje General Purpose