B43644A5337M007
EPCOSEPCOS
B43644A5337M007 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43644A5337M007
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43644A5337M007.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43644A5337M007
Part Number B43644A5337M007 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 19917 pcs Arkusz danych B43644A5337M007.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43644 Ripple Current @ Low Frequency 1.7A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43644A5337M 7
B43644A5337M 7
B43644A5337M7
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 470 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 310 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 310 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose