B43584B9228M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43584B9228M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Arkusze danych: B43584B9228M000.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43584B9228M000
Part Number B43584B9228M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2049 pcs Arkusz danych B43584B9228M000.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.532" Dia (64.30mm)
Seria B43584 Ripple Current @ Low Frequency 7.9A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43584B9228M
B43584B9228M-ND
temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.122" (28.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 58 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 3.217" (81.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 48 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 2200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 48 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
Pojemność 2200µF Aplikacje General Purpose