B43584B6478M003
EPCOSEPCOS
B43584B6478M003 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43584B6478M003
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Arkusze danych: B43584B6478M003.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 578 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 578 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
18 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43584B6478M003
Part Number B43584B6478M003 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 578 pcs Arkusz danych B43584B6478M003.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.583" Dia (91.00mm)
Seria B43584 Ripple Current @ Low Frequency 16.3A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43584B6478M 3
B43584B6478M 3
B43584B6478M3
B43584B6478M3-ND
temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.248" (31.70mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 28 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 5.728" (145.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 23 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 4700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Pojemność 4700µF Aplikacje General Purpose