B43510A9228M80
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43510A9228M80
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43510A9228M80.pdf
56 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43510A9228M80
Part Number B43510A9228M80 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2533 pcs Arkusz danych B43510A9228M80.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.772" Dia (45.00mm)
Seria B43510 Ripple Current @ Low Frequency 8.6A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy B43510A9228M080 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.984" (25.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 3.236" (82.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 2200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 60 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Pojemność 2200µF Aplikacje General Purpose