B43510A9188M007
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43510A9188M007
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43510A9188M007.pdf
132 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43510A9188M007
Part Number B43510A9188M007 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3718 pcs Arkusz danych B43510A9188M007.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.575" Dia (40.00mm)
Seria B43510 Ripple Current @ Low Frequency 7.8A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy B43510A9188M 7
B43510A9188M 7
B43510A9188M7
B43510A9188M7-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.984" (25.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 3.622" (92.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 80 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Pojemność 1800µF