B43508D5227M80
Przegląd produktów
Part Number: B43508D5227M80
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43508D5227M80.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43508D5227M80
Part Number B43508D5227M80 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11744 pcs Arkusz danych B43508D5227M80.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.07A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43508D5227M 80 temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 790 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.071" (27.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 560 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 560 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 220µF