B43508D5227M060
Przegląd produktów
Part Number: B43508D5227M060
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43508D5227M060.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43508D5227M060
Part Number B43508D5227M060 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11019 pcs Arkusz danych B43508D5227M060.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.07A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43508D5227M 60
B43508D5227M60
B43508D5227M60-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 790 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 560 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 560 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 220µF Aplikacje General Purpose