| Part Number | B43505A2477M007 | Producent | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Opis | CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP | Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 27986 pcs | Arkusz danych | B43505A2477M007.pdf |
| Napięcie - znamionowe | 250V | Tolerancja | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu | - | Rozmiar / Wymiar | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Seria | B43505 | Ripple Current @ Low Frequency | 1.8A @ 100Hz |
| oceny | - | Polaryzacja | Polar |
| Opakowania | Bulk | Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole | Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 36 Weeks | Żywotność @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp | 0.394" (10.00mm) | Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedancja | 330 mOhms | Wysokość - Siedzą (Max) | 1.457" (37.00mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 280 mOhm @ 100Hz | szczegółowy opis | 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 280 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| Pojemność | 470µF | Aplikacje | General Purpose |