B43505A2337M82
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43505A2337M82
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Arkusze danych: B43505A2337M82.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43505A2337M82
Part Number B43505A2337M82 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 35318 pcs Arkusz danych B43505A2337M82.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43505 Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43505A2337M 82
B43505A2337M082
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 470 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.661" (42.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 390 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 390 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 330µF