B43504B9397M60
Przegląd produktów
Part Number: B43504B9397M60
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43504B9397M60.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504B9397M60
Part Number B43504B9397M60 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10871 pcs Arkusz danych B43504B9397M60.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 1.72A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43504B9397M 60
B43504B9397M060
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 280 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 220 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 220 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 390µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B43504B9397M
B43504B9397M
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP