B43504B9397M002
Przegląd produktów
Part Number: B43504B9397M002
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43504B9397M002.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504B9397M002
Part Number B43504B9397M002 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13226 pcs Arkusz danych B43504B9397M002.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 1.72A @ 100Hz