B43457B5228M003
Przegląd produktów
Part Number: B43457B5228M003
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Arkusze danych: B43457B5228M003.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43457B5228M003
Part Number B43457B5228M003 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1709 pcs Arkusz danych B43457B5228M003.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.532" Dia (64.30mm)
Seria B43457 Ripple Current @ Low Frequency 6.6A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43457B5228M 3
B43457B5228M 3
B43457B5228M3
B43457B5228M3-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.122" (28.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 4.161" (105.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 81 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 2200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 81 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 2200µF