B43457B4478M000
Przegląd produktów
Part Number: B43457B4478M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Arkusze danych: B43457B4478M000.pdf
32 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43457B4478M000
Part Number B43457B4478M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1159 pcs Arkusz danych B43457B4478M000.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B43457 Ripple Current @ Low Frequency 10.2A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43457B4478M
B43457B4478M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.248" (31.70mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 30 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 4.201" (106.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 4700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Pojemność 4700µF Aplikacje General Purpose