B43305B9187M82
Przegląd produktów
Part Number: B43305B9187M82
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43305B9187M82.pdf
260 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43305B9187M82
Part Number B43305B9187M82 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28362 pcs Arkusz danych B43305B9187M82.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43305 Ripple Current @ Low Frequency 1.11A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43305B9187M 82
B43305B9187M082
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 1.02 Ohms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 750 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 750 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 180µF