B43305B9187M
Przegląd produktów
Part Number: B43305B9187M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43305B9187M.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43305B9187M
Part Number B43305B9187M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 35692 pcs Arkusz danych B43305B9187M.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43305 Ripple Current @ Low Frequency 1.11A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43305B9187M000 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 1.02 Ohms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 750 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 750 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 180µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B43305B5567M87
B43305B5567M87
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Na stanie: 8315 pcs
Pobieranie: B43305B5567M87.pdf
RFQ
B43305B9187M82
B43305B9187M82
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Na stanie: 28362 pcs
Pobieranie: B43305B9187M82.pdf
RFQ
B43305B9187M62
B43305B9187M62
Pobieranie: B43305B9187M62.pdf
B43305B5567M80
B43305B5567M80
Pobieranie: B43305B5567M80.pdf
B43305B9187M60
B43305B9187M60
Pobieranie: B43305B9187M60.pdf
B43305B5567M82
B43305B5567M82
Pobieranie: B43305B5567M82.pdf
B43305B9187M87
B43305B9187M87
Pobieranie: B43305B9187M87.pdf
B43305B5567M67
B43305B5567M67
Pobieranie: B43305B5567M67.pdf
B43305B9187M80
B43305B9187M80
Pobieranie: B43305B9187M80.pdf
B43305B5567M60
B43305B5567M60
Pobieranie: B43305B5567M60.pdf
B43305B5567M62
B43305B5567M62
Pobieranie: B43305B5567M62.pdf
B43305B9187M67
B43305B9187M67
Pobieranie: B43305B9187M67.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...