B43252D227M
Przegląd produktów
Part Number: B43252D227M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP
Arkusze danych: B43252D227M.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43252D227M
Part Number B43252D227M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 30160 pcs Arkusz danych B43252D227M.pdf
Napięcie - znamionowe 315V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43252 Ripple Current @ Low Frequency 960mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43252D 227M
B43252D0227M000
temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 220µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 220µF Aplikacje General Purpose