B43252D1567M
Przegląd produktów
Part Number: B43252D1567M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP
Arkusze danych: B43252D1567M.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43252D1567M
Part Number B43252D1567M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 37387 pcs Arkusz danych B43252D1567M.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43252 Ripple Current @ Low Frequency 1.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.635A @ 20kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy B43252D1567M000
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 560µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 560µF