B41888C8227M
EPCOSEPCOS
B41888C8227M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41888C8227M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: B41888C8227M.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41888C8227M
Part Number B41888C8227M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 135265 pcs Arkusz danych B41888C8227M.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria B41888 Ripple Current @ High Frequency 644mA @ 100kHz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41888C8227M000 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 180 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 199 mOhm @ 10kHz
szczegółowy opis 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 199 mOhm @ 10kHz 7000 Hrs @ 105°C Pojemność 220µF