B41888C8128M000
Przegląd produktów
Part Number: B41888C8128M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: B41888C8128M000.pdf
1200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41888C8128M000
Part Number B41888C8128M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 78837 pcs Arkusz danych B41888C8128M000.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria B41888 Ripple Current @ High Frequency 2.094A @ 100kHz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41888C8128M
B41888C8128M-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 47 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 52 mOhm @ 10kHz szczegółowy opis 1200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 52 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1200µF Aplikacje Automotive