B41866C8687M002
Przegląd produktów
Part Number: B41866C8687M002
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM RADIAL
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje B41866C8687M002
Part Number B41866C8687M002 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4498 pcs Arkusz danych
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B41866 Ripple Current @ High Frequency 1.588A @ 100kHz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 89 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 279 mOhm @ 120Hz
szczegółowy opis 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 279 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 125°C Pojemność 680µF