B41866C8477M000
Przegląd produktów
Part Number: B41866C8477M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: B41866C8477M000.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41866C8477M000
Part Number B41866C8477M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 105115 pcs Arkusz danych B41866C8477M000.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria B41866 Ripple Current @ High Frequency 1.412A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41866C8477M temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 83 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 83 mOhm @ 100kHz szczegółowy opis 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 83 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C
Pojemność 470µF Aplikacje Automotive