B41858D8827M
Przegląd produktów
Part Number: B41858D8827M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: B41858D8827M.pdf
1800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41858D8827M
Part Number B41858D8827M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 78702 pcs Arkusz danych B41858D8827M.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria B41858 Ripple Current @ High Frequency 1.735A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41858D8827M000 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 69 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 76 mOhm @ 10kHz
szczegółowy opis 820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 76 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 820µF
Aplikacje Automotive
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B41858D9187M
B41858D9187M
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL
Na stanie: 90191 pcs
Pobieranie: B41858D9187M.pdf
RFQ
B41858D8687M9
B41858D8687M9
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Na stanie: 72284 pcs
Pobieranie: B41858D8687M9.pdf
RFQ
B41858D8827M9
B41858D8827M9
Opis: CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL