B41858D8687M9
EPCOSEPCOS
B41858D8687M9 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41858D8687M9
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: B41858D8687M9.pdf
3600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41858D8687M9
Part Number B41858D8687M9 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 72284 pcs Arkusz danych B41858D8687M9.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria B41858 Ripple Current @ High Frequency 1.6A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41858D8687M009 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 70 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 77 mOhm @ 10kHz
szczegółowy opis 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 77 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 680µF