B41858C9336M000
EPCOSEPCOS
B41858C9336M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41858C9336M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: B41858C9336M000.pdf
12000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41858C9336M000
Part Number B41858C9336M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 480080 pcs Arkusz danych B41858C9336M000.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria B41858 Ripple Current @ High Frequency 357mA @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41858C9336M
B41858C9336M-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 589 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 654 mOhm @ 10kHz szczegółowy opis 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 654 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 33µF Aplikacje Automotive