B41858C9277M000
Przegląd produktów
Part Number: B41858C9277M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: B41858C9277M000.pdf
2100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41858C9277M000
Part Number B41858C9277M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 81871 pcs Arkusz danych B41858C9277M000.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B41858 Ripple Current @ High Frequency 1.309A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41858C9277M
B41858C9277M-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 121 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 131 mOhm @ 10kHz
szczegółowy opis 270µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 131 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 270µF