B41689K7108Q001
Przegląd produktów
Part Number: B41689K7108Q001
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL
Arkusze danych: B41689K7108Q001.pdf
3240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41689K7108Q001
Part Number B41689K7108Q001 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 35738 pcs Arkusz danych B41689K7108Q001.pdf
Napięcie - znamionowe 40V Tolerancja -10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia x 1.535" L (16.00mm x 39.00mm)
Seria B41689 Ripple Current @ High Frequency 5.9A @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Can
Inne nazwy B41689K7108Q1 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 29 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 329 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 329 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C Pojemność 1000µF