B41689K5458Q001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41689K5458Q001
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4500UF 25V AXIAL
Arkusze danych: B41689K5458Q001.pdf
3080 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41689K5458Q001
Part Number B41689K5458Q001 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4500UF 25V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16547 pcs Arkusz danych B41689K5458Q001.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja -10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.827" Dia x 1.929" L (21.00mm x 49.00mm)
Seria B41689 Ripple Current @ High Frequency 10.4A @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Can
Inne nazwy B41689K5458Q1 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 12 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 126 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 4500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 126 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C Pojemność 4500µF