B41605B5189M8
Przegląd produktów
Part Number: B41605B5189M8
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 18000UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: B41605B5189M8.pdf
144 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41605B5189M8
Part Number B41605B5189M8 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 18000UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9906 pcs Arkusz danych B41605B5189M8.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B41605 Ripple Current @ High Frequency 9.8A @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41605B5189M008 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.331" (8.40mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 11 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 18000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 11 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
Pojemność 18000µF Aplikacje Automotive