B41605B0688M008
Przegląd produktów
Part Number: B41605B0688M008
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 55V RADIAL
Arkusze danych: B41605B0688M008.pdf
144 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41605B0688M008
Part Number B41605B0688M008 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 55V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11241 pcs Arkusz danych B41605B0688M008.pdf
Napięcie - znamionowe 55V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B41605 Ripple Current @ High Frequency 9.8A @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41605B 688M 8
B41605B688M8
B41605B688M8-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp 0.331" (8.40mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 6800µF 55V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C Pojemność 6800µF